Bireysel Şarj Çözümleri

Bireysel Şarj Çözümleri
Bireysel Şarj Çözümleri

Bireysel Şarj Çözümleri

Elektrikli araçlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün tercih edilir hâle geliyor. Akaryakıt istasyonları, AVM otoparkları vb. yerlerde araç şarj hizmeti kullanıcılara daha yaygın biçimde sağlanıyor. Ancak elektrikli araçlar için bireysel şarj çözümleri de gittikçe önem kazanıyor. Ev tipi şarj istasyonu, bu çözümlerin başında geliyor. Bireysel şarj çözümlerinden ev şarj istasyonu seçeneğine biraz daha yakından bakalım.

Ev Tipi Elektrikli Araç Şarj Ünitesi

Araç şarj istasyonu seçeneklerinden biri de ev tipi elektrikli araç şarj üniteleridir. Ev şarj istasyonu hizmeti sayesinde kullanıcılar, elektrikli araçlarının şarj ihtiyacını daha işlevsel biçimde karşılayabiliyor. Siz evinizde ailenizle vakit geçirirken veya iş yerinizdeki çalışmalarınızı yürütürken aracınız şarj oluyor ve kullanıma hazır hâle geliyor. 

Eve şarj istasyonu kurulumunda öne çıkan şarj ünitesi tipini ve kurulum için gerekenleri yazının devamında okuyabilirsiniz.    

AC Hızlı Şarj Ünitesi

Elektrikli aracınız şarj olurken vaktinizi verimli kullanmak istiyorsanız eve şarj istasyonu kurulumu yöntemini tercih edebilirsiniz. Her ne kadar farklı seçenekler olsa da ev şarj istasyonu bakımından AC hızlı şarj ünitesi en düşük maliyetle en yüksek verimi sağlayan şarj ünitesi türüdür. Bu tip şarj üniteleri, eviniz veya iş yeriniz için en uygun elektrikli araç şarj çözümü olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca AC şarj üniteleri kurulum kolaylığı, basit yardımcı elemanlar, az alan kaplama özelliklerine de sahiptir.      

Ev Tipi Elektrikli Araç Şarj Cihazı Kurulumu

Elektrikli araç şarj istasyonları yakın gelecekte günümüzdeki akaryakıt istasyonlarının yerini alabilir. Elektrikli araç evde şarj seçeneği ise yaygın araç şarj istasyonlarından farklı olarak bireysel şarj çözümleri üretmektedir. Elektrikli araçların evlerde şarj edilmesi, genel kullanıma açık şarj istasyonlarından farklı olarak bireysel şarj çözümleri öne çıkarılmaktadır. Ev tipi şarj istasyonları bireysel ihtiyaçları karşılamaya yönelik üretilmiş ürünlerdir. 

Ev Şarj İstasyonu Kurulum Maliyeti

Elektrikli araç şarj cihazı ve diğer kurulum elemanları için merak edilenlerden birisi de maliyetin ne kadar olacağıdır. Araç şarj istasyonu kurulumu fiyatı birçok değişkene bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. 

Estasyon olarak ev tipi araç şarj cihazı kurulumu hakkında detaylı bilgi almak ve size özel teklifleri öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.  

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Estasyon ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçin.