Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Yenilikçi Yatırımlar
Genişleyen Şarj Ağı

Hakkımızda

Güvenilir Elektrikli Araç Şarj Çözümleri

Elektrikli araç şarj istasyonu işletmecisi Estasyon, EDPK’dan aldığı Şarj Ağı İşletmesi Lisansı onayı ile 2022 yılında Bor Holding çatısı altında kuruldu. Grup şirketleri Borlease ve SIXT rent a car ile operasyonel ve kısa dönem araç kiralama faaliyetlerini sürdüren Bor Holding, Estasyon ile sektörde faaliyet alanında yenilikçi bir yatırıma imza atarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Vizyonumuz

Son yıllarda artan elektrikli araç kullanımının gerektirdiği şarj ihtiyacına yüksek teknolojiye sahip ve güvenilir çözümler sunan Estasyon, 2025 yılına kadar 500’ü aşkın ünite ile 35 farklı şehirde 150 elektrikli araç şarj istasyonuna ulaşmayı hedefliyor.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla; çevreye, yasalara, toplumsal ve etik değerlere saygılı, yenilikçi, sosyal sorumluluk bilincine sahip şirket profiliyle; Türkiye’nin önde gelen elektrikli araç şarj ağına sahip şirketleri arasında yer almak başlıca vizyonumuzdur.

Uygulamayı indir

Size En Yakın estasyon Bir Tık Uzakta

Elektrikli aracınızı şarj etmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey Estasyon’da! Estasyon uygulamasını indirerek şarj istasyonlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

mobile-app
mobile-app-bg
Neden Biz?
Neden Biz?

Neden Biz?

Hız Kesmeden Büyümeye Devam Ediyoruz!

Bor Holding iştiraki olarak, Birleşmiş Milletler Küresel İklim Anlaşması’nın (UN Global Compact) imzacıları arasında yer alan Estasyon’un yatırım planları arasında, istasyonlarında kullanılan elektriği yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamak üzere elektrik üretim santralleri kurmak yer alıyor.

Referanslar

Çözüm ortaklarımız

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Şirket veya hizmet hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin