Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Yenilikçi Yatırımlar
Genişleyen Şarj Ağı

Hakkımızda

Güvenilir Elektrikli Araç Şarj Çözümleri

2022 yılında Bor Holding çatısı altında kurulan Estasyon, elektrikli araç şarj ağı işletmecisi olarak faaliyet göstermektedir. Grup şirketlerinden Borlease ile operasyonel uzun dönem filo kiralama ve Sixt rent a car ile kısa süreli kiralama faaliyetlerini sürdüren Bor Holding, Estasyon ile mobilite hizmetleri alanında yenilikçi bir yatırıma imza atmıştır.

Vizyonumuz

Geleceğin temiz ve sürdürülebilir mobilitesini şekillendirme yolunda öncü olma vizyonu ile yola çıktık.

Misyonumuz

Müşterilerimize yenilikçi elektrikli araç şarj çözümleri sunarak, Türkiye'nin dört bir yanındaki istasyonlarımızla temiz ve çevre dostu mobiliteyi teşvik etmeyi hedefliyoruz. Holdingimizin gücü ile kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri ile sigorta çözümlerini bir araya getirerek, müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. 

Uygulamayı indir

Size En Yakın estasyon Bir Tık Uzakta

Elektrikli aracınızı şarj etmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey Estasyon’da! Estasyon uygulamasını indirerek şarj istasyonlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

mobile-app
mobile-app-bg
Neden Biz?
Neden Biz?

Neden Biz?

Hız Kesmeden Büyümeye Devam Ediyoruz!

Bor Holding iştiraki olarak, Birleşmiş Milletler Küresel İklim Anlaşması’nın (UN Global Compact) imzacıları arasında yer alan Estasyon’un yatırım planları arasında, istasyonlarında kullanılan elektriği yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamak üzere elektrik üretim santralleri kurmak yer alıyor.

Referanslar

Bor Holding Grup Şirketleri

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Estasyon ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçin.