Uzun Dönem Elektrikli Araç Kiralama

Uzun Dönem Elektrikli Araç Kiralama
Uzun Dönem Elektrikli Araç Kiralama

Uzun Dönem Elektrikli Araç Kiralama

Borlease ile Uzun Dönem Elektrikli Araç Kirala!

Elektrikli araç kiralama işleminin pek çok farklı faydası bulunuyor. Bu faydalardan en önemlisi, çevre dostu seyahat etmenizi sağlamasıdır. Elektrikli araçlar, elektrikle çalıştığı için ozon tabakasına zarar veren gazların salınımını yapmazlar. 

Elektrikli araç kiralama işlemiyle, elektrikli araçların avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bu avantajların en önemlisi son teknoloji ve çevre dostu araç kullanımıdır. Çevre dostu bir araç kullanarak, sürdürülebilir bir yaşama katkı sağlayabilirsiniz.

Elektrikli aracınızı kiralamak için borlease.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun dönem elektrikli araç kiralama, kurumsal kiralama hizmeti alan ya da almayı düşünen firmalar tarafından her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Bir yandan araç kiralamanın, öte yandan elektrikli araçların avantajlarını bir arada deneyimleme olanağı sunan bu hizmet, işletmelerin maliyet yönetimlerini de olumlu yönde etkilemektedir.  Giderek yaygınlaşan ve otomotiv sektörünü de ciddi anlamda dönüştüren elektrikli araçları uzun dönem kiralayarak işletmenize yeni ve yenilikçi bir çevre kazandırabilirsiniz. 

 

Elektrikli Ticari Araç Kiralama Avantajları

Ticari araçlar, ticaret dünyasının olmazsa olmazlarındandır. Satış ve pazarlama işletmelerinin çeşitli operasyonlarında kullanılan ticari araçların da elektrikli modelleri mevcuttur. Elektrikli ticari araç kiralama ile işletmelerin elde edecekleri yararlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Düşük Yakıt Gideri

Elektrikli araçlar, içten yanmalı motora sahip araçların akaryakıt tüketimleri ile elektrikli araçların enerji tüketimleri kıyaslandığında, Motor Tipi & Segment Bazlı Tüketim Bedelleri (TL/KM) elektrikli araç kullanımını cazip kılmaktadır.

  1. Düşük Bakım Maliyeti

Benzinli ve dizel araçlarda bakım ihtiyacı ile bakım maliyeti oldukça yüksektir. İşletmelere ekstra yük olan bu gider kalemleri, elektrikli araçlarda daha düşük düzeylerde görülür. 

  1. Gider Stabilitesi

Akaryakıt fiyatları günden güne değişiklik gösterir ve bazı dönemlerde de beklenmeyen artışlarla işletmenin gelir-gider dengesinin bozulmasına neden olabilir. Özellikle büyük ölçekli işletmelerde bu durum daha belirgindir. Elektrik fiyatları ise daha stabil seyreder ve yalnızca belirli dönemlerde artış gösterir. Böylelikle elektrikli ticari araç kiralama ile giderlerin ölçülebilir olması sağlanabilir. 

  1. Vergi Avantajı

İçten yanmalı araçlarda olduğu gibi, elektrikli ticari araçlarda da kiralama hizmeti alarak vergi avantajından yararlanılabilir. 

  1. Nakit Yönetimi

Elektrikli araç kiralama, işletmenin sahip olduğu nakit gücün korunmasına ve yeni araç alımına harcanacak bütçenin yatırımlara yönlendirilmesine olanak tanır. 

 

Uzun Dönem Elektrikli Araç Filo Kiralama

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için tek bir ticari araç kiralamak yeterli gelmeyebilir. Geniş bir operasyon alanında faaliyet gösteren bu tür firmalar açısından elektrikli araç filo kiralama hizmeti almak daha doğru bir seçenektir. 

Filo kiralama hizmeti, bireysel ya da kurumsal tekil kiralamalara göre çok daha cazip avantajlar sunar. Uzun dönem elektrikli araç filo kiralama hizmeti ile birlikte sunulan destek hizmetleri sayesinde firmalar, araçlarla ilgili ekstra işlerle ve masraflarla uğraşmak zorunda kalmaz. Bakım, onarım, sigorta ve kasko gibi tüm işlemler kiralama firması tarafından sağlanır. Ayrıca arıza ve bakım dönemlerinde araçsız kalma riski yaşanmaz, ikame araçlar ile faaliyetlerin sürmesi temin edilir. 

Araç kiralama firmalarının, elektrikli filo kiralama hizmeti alacak olan müşterilerine yönelik sağlamış olduğu çeşitli ekstra hizmetler ile işletmelere yalnızca operasyonlarına odaklanmak kalır. 

 

Uzun Dönem Elektrikli Araç Kiralama Fiyatları

Filo ya da tekil olarak uzun dönem elektrikli araç kiralama fiyatları hakkında kesin bir rakamdan söz edebilmek oldukça zordur. Filo içerisinde kaç adet aracın talep edildiği, araçların marka ve modelleri, sahip oldukları opsiyonlar ve kiralama süresi gibi etkenler, uzun dönem kiralama fiyatlarının belirlenmesinde rol oynamaktadır. Ayrıca kiralama hizmeti ile birlikte talep edilen ya da sunulan ekstra hizmetler de ücretlerin değişiklik göstermesine neden olabilir.

Uzun dönem elektrikli araç kiralama gibi bir düşünceniz varsa, Bor Holding bünyesinde yer alan Borlease üzerinden bu hizmeti gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Estasyon ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçin.